Projektant / Lider Techniczny Projektu

Projektant / Lider Techniczny Projektu

Czym się będziesz zajmować:

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za projektowanie zestawów baterii (akumulatorów) Li-Ion, jak również za rozwój produktu od koncepcji do produkcji seryjnej.

Do zakresu obowiązków należy:

 • współtworzenie koncepcji baterii i udział w uzgodnieniach z klientami
 • dobór komponentów i materiałów oraz uzgodnienia w koncepcji wytwarzania z działem produkcji
 • sporządzanie dokumentacji technicznej, sekwencji montażowej oraz listy materiałowej
 • nadzór nad wykonaniem prototypów i produkcją przedseryjną oraz wsparcie techniczne przy wprowadzaniu produktu do produkcji seryjnej
 • rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących produktu
 • udział w przygotowaniu FMEA, PPAP, 8D

W zamian za:

 • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektrycznych (niskie napięcie)
 • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, elektronika) lub adekwatne doświadczenie zawodowe
 • umiejętność tworzenia i czytania rysunków technicznych
 • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, w zakresie instrukcji, specyfikacji
 • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki i elektrotechniki
 • znajomość narzędzi jakości typu FMEA, PPAP, APQP, 8D

 

Możesz oczekiwać:

Atmosfera
Atmosfera
Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!
dynamiczne środowsko
Dynamiczne środowisko
Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.
rozwój
Rozwój
Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.
elastyczność
Elastyczność
Elastyczny czas pracy, możliwość realizacji zadań w trybie zdalnym (tzw. Home Office), stabilność zatrudnienia, wybór rodzaju współpracy (umowa o pracę lub B2B) to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających Ci na pogodzenie spraw prywatnych i zawodowych. Sprawdź z czego możesz skorzystać i dołącz do nas.
sport / ebike
Sport / Ebike
Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!
zdrowie
Zdrowie / Posiłki
Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Oferujemy także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). Co tydzień zaprosimy Cię na pyszne owoce w ramach akcji "witaminowe czwartki".