Produkcja

Produkcja

Oferty pracy

Jeżeli nie znalazłeś oferty dla siebie możesz to przesłać nam
swoje CV bezpośrednio do naszej bazy, za pomocą:
barbara

Barbara Jurczak, Lider Linii BMZ Poland:

„W firmie BMZ Poland pracuję od ponad 7 lat, czyli prawie od początku istnienia firmy na polskim rynku. Zaczęłam jako pracownik linii produkcyjnej i bardzo szybko awansowałam na lidera, przejmując odpowiedzialność zarówno za pracowników na linii, wyniki produkcji powierzonego produktu, jak i jego jakości.
W swojej pracy cenię najbardziej ludzi, współpracę z nimi, pomoc i wzajemne wsparcie. To dla mnie bardzo ważne, aby każdy w moim zespole czerpał z pracy przyjemność i podchodził do niej z uśmiechem na twarzy. BMZ Poland to miejsce w którym każdy ma szansę na rozwój, a praca sprawia satysfakcję. BMZ Poland, Polecam !"beata

Beata Góralczyk, Lider Linii BMZ Poland:

„W BMZ Poland pracuję 6 lat, od prawie 5 jestem liderem, nadzoruję prace całego zespołu, wyznaczam bieżące zadania, nagradzam, motywuję i moderuję. Jako lider odpowiadam za rezultaty osiągane przez zespół. Lubię swoją pracę, ludzi z którymi pracuje, praca jest ciekawa pełna wyzwań i daje mi satysfakcję oraz stwarza możliwości do rozwoju."dominika

Dominika Papała, Pracownik produkcji, BMZ Poland:

„Najważniejsza dla mnie w pracy jest atmosfera oraz ludzie, z którymi pracuje. Praca idzie lekko i przyjemnie, gdy pomiędzy pracownikami jest chemia, ludzie się dogadują i wzajemnie sobie pomagają.
W mojej pracy cenię sobie jej lekkość, nie trzeba dźwigać, przenosić. Praca należy do czystych i nie jest skomplikowana.
W firmie BMZ Poland pracuję ponad dwa lata, od początku na linii produkcyjnej i nie zamieniłabym jej na żadną inną.
Uważam, że to miejsce dla każdego, kto chce pracować, można tu zdobyć ogromne doświadczenie w dziedzinach z którymi na co dzień nie mamy styczności. Wymaga sprawności manualnej i szybkości, ale wszystko można wyćwiczyć. Polecam każdemu."