Inżynier Procesów Produkcyjnych

Inżynier Procesów Produkcyjnych

Czym się będziesz zajmować:

 • Uczestnictwem we wdrażaniu nowych projektów na hali produkcyjnej, tworzeniem dokumentacji produkcyjnej
 • Określaniem i przygotowaniem zaplecza technicznego wymaganego przez procesy produkcyjne wyrobów ( przygotowaniem linii produkcyjnych )
 • Nadzorem nad produkcją wyrobów po wdrożeniu do produkcji seryjnej, reagowaniem na problemy techniczne i technologiczne, współpracą z działem Project Management
 • Nadzorem nad projektem w czasie cyklu życia produktu
 • Optymalizacją procesów produkcyjnych pod kątem zwiększania wydajności pracy i minimalizacji strat materiałowych
 • Inicjowaniem wspólnie z Project Managerem zmian w konstrukcji / technologii wyrobów w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych i wydajnościowych

W zamian za:

 • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu elektrotechnicznym, elektronicznych lub mechanicznym
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Praktyczne umiejętności stosowania Lean Manufacturing
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
 • Znajomość miernictwa elektrycznego i elektronicznego
 • Znajomość rysunku technicznego
 • Praktyczną umiejętność obsługi komputera ( MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, CAD )

 

Możesz oczekiwać:

Atmosfera
Atmosfera
Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!
dynamiczne środowsko
Dynamiczne środowisko
Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.
rozwój
Rozwój
Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.
elastyczność
Elastyczność
Elastyczny czas pracy, możliwość realizacji zadań w trybie zdalnym (tzw. Home Office), stabilność zatrudnienia, wybór rodzaju współpracy (umowa o pracę lub B2B) to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających Ci na pogodzenie spraw prywatnych i zawodowych. Sprawdź z czego możesz skorzystać i dołącz do nas.
sport / ebike
Sport / Ebike
Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!
zdrowie
Zdrowie / Posiłki
Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Oferujemy także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). Co tydzień zaprosimy Cię na pyszne owoce w ramach akcji "witaminowe czwartki".