Inżynier ds. Systemów Zarzadzania Bateriami LTO

Inżynier ds. Systemów Zarzadzania Bateriami LTO

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój systemów zarządzania bateriami LTO przeznaczonych dla komercyjnych pojazdów elektrycznych.

Czym się będziesz zajmować:

 • rozwojem oprogramowania i algorytmów pracy układów BMS (Battery Management System) dedykowanych dla ogniw LTO
 • testowaniem oprogramowania dla układów BMS

 

W zamian za:

 • wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne np. elektrotechnika, telekomunikacja, automatyka, mechatronika
 • znajomość systemów zarządzających bateriami pojazdów elektrycznych,
  z wykorzystaniem ogniw LTO do szybkiego ładowania – warunek konieczny
 • znajomość zagadnień tzw. oportunity charge z mocami do 450kW
 • znajomość zagadnienia balansowania ogniw
 • znajomość języka angielskiego, w tym technicznego, na poziomie dobrym
 • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Mile widziana:

 • znajomość układów Battery Analog Front End
 • znajomość zagadnień komunikacji CAN, CANopen
 • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry)
 • znajomość systemów komunikacji stosowanych w ciężkich pojazdach EV, w tym systemu KIBES

 

Możesz oczekiwać:

Atmosfera
Atmosfera
Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!
dynamiczne środowsko
Dynamiczne środowisko
Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.
rozwój
Rozwój
Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.
elastyczność
Elastyczność
Elastyczny czas pracy, możliwość realizacji zadań w trybie zdalnym (tzw. Home Office), stabilność zatrudnienia, wybór rodzaju współpracy (umowa o pracę lub B2B) to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających Ci na pogodzenie spraw prywatnych i zawodowych. Sprawdź z czego możesz skorzystać i dołącz do nas.
sport / ebike
Sport / Ebike
Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!
zdrowie
Zdrowie / Posiłki
Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Oferujemy także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). Co tydzień zaprosimy Cię na pyszne owoce w ramach akcji "witaminowe czwartki".