Biuro

Biuro

Oferty pracy

Jeżeli nie znalazłeś oferty dla siebie możesz to przesłać nam
swoje CV bezpośrednio do naszej bazy, za pomocą:
katarzyna

Katarzyna Ciszek, Asystentka Zarządu:

„Praca w BMZ Poland Sp. z o.o. jest dobrym wyborem dla osób lubiących wyzwania i różnorodność zadań. Dla mnie jest to praca atrakcyjna z tego względu, że mam realny wpływ na swój rozwój i każdego dnia mogę widzieć efekty swojej pracy. Jako pracownik administracyjny biura uczę się elastyczności, otwartości na zmiany i umiejętności szybkiego dostosowywania się do nowych sytuacji. W swojej pracy mam okazję współpracować z różnymi ludźmi z szerokim wachlarzem doświadczeń i ciekawymi pasjami, co jest dla mnie bardzo inspirujące.

BMZ Poland Sp. z o.o. rozwija się i otwiera na profesjonalistów. Tempo pracy jest naprawdę szybkie, co sprawia, że wydaje mi się jakbym pracowała dwie godziny dziennie, a nie osiem. Doceniam to, że pracownik „na wejściu” dostaje od przełożonych i współpracowników duży kredyt zaufania i ma możliwość podzielenia się swoimi pomysłami i propozycjami ulepszeń niektórych procesów. To zdecydowanie praca dla ambitnych i zmotywowanych osób.

Jako asystent zarządu z jednej strony stoję na straży interesów zarządu i dyrektorów, a z drugiej strony – wspieram, motywuję i integruję współpracowników. Oprócz wykonywania typowych czynności biurowych/asystenckich - organizuję wydarzenia z życia firmy i nie ukrywam, że ogromną satysfakcję sprawia mi życzliwość współpracowników, którzy doceniają każde, nawet najmniejsze korzyści, jakie dostarcza im mój zespół. Polecam pracę w BMZ Poland. Do zobaczenia!"